רכב/ שיתוף פעולה יוקרתי

יצרנית הוויסקי סינגל-מאלט - 'מקאלן' מסקוטלנד ומותג רכבי היוקרה 'בנטלי מוטרוס' הבריטי יצרו חיבור בין שתי החברות, שותפות ייחודית שתישען על המסורת העשירה של שתי החברות בכדי לפתח שיתופי פעולה מיוחדים ולקדם את החזון שלהם לעתיד בר קיימא

את טקס החיבור בין שתי החברות יכלו לראות גם בישראל הקטנה, באולם התצוגה של 'בנטלי' בהרצליה פיתוח נערכת שיחת זום בין שני מנכ"לי החברות שהוצגה גם בישראל, כמובן הורמו כוסות וויסקי משובח של המשתתפים מול המסך וברקע באותו אולם נח בשלווה יוקרתית רכב היוקרה של 'בנטלי'. שיחת הזום על החיבור והתפיסה המסחרית של החיבור בין שני מוצרי היוקרה.


השותפות בין שני המותגים הגלובליים נחשפה לפני כשלושה שבועות באחוזת מקאלן באזור ספייסייד שבסקוטלנד, במקביל להשקת דגם היברידי חדש של בנטלי – הצעד הבא במסע של בנטלי להפיכתה לאחת מהחברות המובילות בעולם בניידות יוקרתית ברת קיימא,כחלק מאסטרטגיית Beyond100 של החברה.

אחוזת 'מקאלן' הוקמה על ידי אלכסנדר ריד על מישור מעל נהר הספיי בצפון-מזרח סקוטלנד, נודעת בכל רחבי העולם הודות לוויסקי סינגל-מאלט שלה כמי שטופח על ידי הטבע כבר 200 שנים כמעט, הקיימות היא עקרון מנחה קבוע עבור מותג 'מקאלן'. אסטרטגיית הקיימות הרחבה של 'מקאלן' משלבת מגוון אלמנטים ובהם נתינה חזרה לקהילה, טיפוח אחוזת 'מקאלן', טכניקות וחומרי אריזה מתקדמים ושיתופי פעולה עם ספקים המחוייבים לקיימות.


בנטלי מוטורס הוא מותג רכבי הפאר המבוקש ביותר בעולם. מטה החברה בעיר קרו מהווה את המרכז לכל פעילות החברה, כולל עיצוב, מחקר ופיתוח, הנדסה וייצור של שלושת דגמי החברה: Bentayga ,Continental ,ו-Spur Flying . השילוב בין עבודת אומן עם מיומנויות שהועברו מדור לדור, יחד עם מומחיות הנדסית וטכנולוגיה מתקדמת, הוא ייחודי למותגי יוקרה בריטיים כמו בנטלי, והחברה מהווה דוגמה לייצור בריטי במיטבו. בנטלי מעסיקה כ-4000 עובדים במטה החברה שבעיר קרו.