רכב/ רואים אותך

עודכן: 25 בספט׳ 2019

חברת 'מיו' הטיוואנית שהביאה לנו בזמנו את הגי.פי.אס, חוזרת לארץ עם שלוש מצלמות דרך לרכב במחיר הגיוני. מצלמות שישמרו עליכם מפני המשטרה, מפני מכונית שדופקת אתכם בחניה וגם יזהרו אתכם לא לשכוח ברכב את היקר מכל - ילדכםהקשישים מבין הקוראים זוכרים בוודאי את הימים טרום ה'וויז', אלה הימים בהם היו נוסעים לטיול באירופה שהמפה פרוסה על הברכיים של הנוסע לצד הנהג, הוא מנווט את הנהג בכבישי חו"ל. לימים נחת בארץ מכשיר הגי.פי.אס. ולפתע הדרך נעשתה קלה ונוחה יותר, בסך הכל צריך היה לקלוד את המקום והמכשיר היה מוביל אתכם למקום בניווט קולי. כיום סר חינו של הגי.פי.אס. המכשיר הנייד שלנו הפך גם להיות מדריך פרטי בכבישי הארץ וחו"ל בקלות ואפילו עוזר לכם להימנע מפקקים. באותם הימים בטרום הוויז' היה מכשיר אחד הנמכר ביותר, מכשיר אמין של חברת 'מיו' (MIO) ' חברת מיו הטיוואנית שלטה ב-85 אחוז מהשוק בארץ ובעולם כ-50 מיליון מכשירי ג'י.פי.אס. נמכרו בעולם. חברת מיו ענקית, כ-10 אלפים עובדים והיא חברה זעירה בתוך קונצרן טיוואני ענק. החברה שמיוצגת בארץ על ידי חברת 'רונלייט' הוותיקה. הוויז' דחק את חברת מיו מהארץ בתחום הניווט, עתה היא חוזרת אלינו עם סדרת מצלמות לרכב, 3 מצלמות דרך חדשות ומתקדמות, הכוללות התראות חכמות, צילום איכותי, התראה מפני שכחת ילדים ברכב ועוד, עם מגוון אפשרויות התאמה אישית, באמצעות האפליקציה המתקדמת MIO MiVue.
מצלמת הדרך MIO C328

מציגה פתרון איכותי למניעת שכחת ילדים ברכב, באמצעות יישום שפותח במיוחד לשוק הישראלי, ומבטיחה שלא תפספסו אף פרט חשוב בנסיעה שלכם, הודות לצילום ווידאו באיכות Full HD, חיישן לצילום אופטימלי בכל תנאי התאורה, זווית צילום רחבה וחיישן ה- G-Sensor, המבטיח הגנה מפני מחיקה של קובץ הצילום, בעת תאונה. מחיר מומלץ לצרכן: 349 ₪.


מצלמת הדרך MIO C570

מצלמת דרך שהיא העוזרת האישית שלכם על הכביש תבטיח צילום חד וברור בכל תנאי התאורה, לרבות צילום בלילה באמצעות עדשת STARVIS של SONY. ה- C570 מצוידת במערכת GPS מובנית, לתיעוד מיקום ומהירות בעת הצילום וההקלטה, תיעוד הרכב גם בעת חנייה, מסך אחורי בגודל 2", צילום באיכות Full HD 1080p וזווית צילום רחבה של 1500. מחיר מומלץ לצרכן: 449 ₪.
מצלמת הדרך MIO J85

עם עדשת Stravis Cmos מתוצרת Sony, רכיב GPS מובנה וחיבור WiFi, יהנו המשתמשים ב- J85 האלגנטית מצילום סרטוני ווידאו באיכות גבוהה במיוחד, הקלטה באיכות QHD 1600p, תיעוד אוטומטי של מהירות ומיקום בעת הצילום ושיתוף קל ונוח של החומר המצולם, ישרות למחשב או לטלפון הנייד. עוד מציעה מצלמת הדרך J85 גם התראות בטיחות חכמות ומגוון יישומי סיוע מתקדמים לנהג, דוגמת התראה מפני סטייה מנתיב, נסיעה במהירות מופרזת, צילום בעת חנייה, הגנה מפני מחיקה בעת תאונה ועוד. מחיר מומלץ לצרכן: 599 ₪

37 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול