רכב/ כמעט חשמלית

סוזוקי איגניס מגיעה לישראל עם מתיחת פנים ועם רמז חשמלי - מערכת היברידית קלה. וגם השקה מיוחדת, אחרת ממה שהכרנו, השקת מכונית חדשה בימי קורונה. כנראה שצריך להתרגל שאפילו ההשקה המוכרת השתנתהחברת מכשירי תנועה הרימה את הדגל, מסיבת העיתונאים ב'זום'. האמת, זאת לא המצאה שלהם, אבל פעם ראשונה שלי שהייתי נוכח בהשקה מכונית מעט משונה. וכך היה, ביום ב' מעט לפני עשר בבוקר התיישבתי מול המחשב, פתחתי את הזום עם הסיסמא היו אתי עוד כ-35 עיתונאים ומסיבת העיתונאים עברה בקלילות עם המון שאלות בסוף. בימים אחרים הייתי יוצא למסיבת עיתונאים כשעתיים לפני כדי להתמודד עם הפקקים,

חניה, מסיבת עיתונאים, מפגש חברים, קפה, עוגה וכיבוד, ומחצית השעה נסיעה הביתה אחרי האירוע, הלך הבוקר. בכל אופן יש משהו טוב בקורונה.


ונעבור לגיבורת הבוקר, חברת מכשירי תנועה משיקה בישראל את ה'איגניס' ההיברידית החדשה, עם עיצוב ומנוע חדשים. סוזוקי 'איגניס' הגיעה לארץ כעולה חדשה בשנת 2004 (עם הפסקה קלה ביבוא אחרי כמה שנים), נמכרו ממנה 12,500 מכוניות. בימים אלה הדגם הוותיק עשה קפיצת דרך, חזר לארץ עם עיצוב מעט שונה, שרירי ועם מערכת היברידית, צריך לציין עובדה חביבה שסוזוקי מקפידה לייבא (כ5 אחוז) גם רכבים בגרסה ידנית לחובבי הנהיגה.