רכב/ השקות רכב חדש - בקטן


תוך הקפדה על כללי ההתכנסות בימי הקורונה הציג מנהל חטיבת סקודה בצ'מפיון מוטורס ג'קי אביב את הדור הרביעי של האוקטביה החדשה


אם תגיד לאשה הרה לא ללדת זה יעזור? כולנו יודעים את התשובה, לא, זה לא יעזור, היא תלד ילד בריא וצווחן אם תרצה או לא תרצה. ובכן להבדיל אלף אלפי הבדלות גם דגם חדש של מכונית יצא לשוק אם נרצה או לא, גם בזמן קורונה. וכך גם בארצנו הקטנה לאט לאט מתחילים להיחשף לדגמים חדשים, אחרי שממה כמעט מוחלטת בחודשים האחרונים פה ושם מתחילים היבואנים להציג במסיבות עיתונאים צנועות יחסית דגמים חדשים. דגמים אלה שמוצגים עכשיו תוכננו לפני זמן לפני שהנגיף התחיל להשתולל בסין, הרכבים החדשים נכנסו לפס יצור הרבה לפני שידענו לבטא את המילה קורונה. הנגיף הבלתי נראה צמצם את קניית המכוניות בעולם וגם בארץ, מדווחים על ירידה במכירות בארץ בתקופת הקורונה כ30 אחוז פחות רכישות.

גם מסיבות העיתונאים בהם מציגים את הדגמים החדשים נעשו מועטות ואם אצמם תוך כדי הקפדה על כללי ההתכנסות. וכך הוזמנו להכיר במפגש נעים באוויר הפתוח את ה'סקודה אוקטביה החדשה'.

לאחר 6.5 מליון מכירות בכל העולם נולד דור חדש לאוקטביה, הדור הרביעי, עם טכנולוגיה משופרת, מרווחת יותר וגם כך אומרים דינאמית יותר.


סקודה החלה בשיווק האוקטביה החדשה, הדגם הנמכר ביותר של המותג. האוקטביה החדשה מוצעת בשני סוגי מרכבים, עיצוב דינאמי מלוטש, מנועים חדשים עם הנעה מיקרו היברידית, מרווח פנים משופר וטכנולוגיה מתקדמת.


האוקטביה החדשה תציע מגוון מנועים ולראשונה בסקודה טכנולוגיית mHEV ( (Mild Hybrid Electric Vehicleכך שלצד מנוע הבנזין קיים גם מצבר נוסף 48V Li-ion, לשיפור צריכת הדלק והפחתת פליטת מזהמים.


לראשונה באוקטביה, טכנולוגיית Full LED Matrix בפנסים הקדמיים המאפשרת "מיסוך" אוטומטי של כלי רכב ממול במצב "אור גבוה", מספקת תאורה מרבית לנהג ומתאימה את אלומת האור ללא סנוור לשאר משתמשי הדרך.


תא הנוסעים של הדור הרביעי עוצב מחדש עם מיטב הטכנולוגיות: מערכת מולטימדיה חדשה בעלת תמיכה מלאה בעברית ופס מגע להחלקה, ידית הילוכים בטכנולוגיית Shift-by-wire, בלם-יד חשמלי, לוח מחוונים דיגיטלי וכן מגוון מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות כסטנדרט.


מחיר סקודה אוקטביה החדשה יחל מ- 134,990 שקלים לגרסת 1.0 ליטר ברמת גימור אמבישן. בשלב זה ימסרו רק דגמי הדיזל, כשדגמי ה1.0 בנזין mHEV וה1.5 בנזין mHEV צפויים להגיע לישראל במהלך אוקטובר ודצמבר בהתאמה.

7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול