רכב/ האגדה הופכת למציאות

חג גדול לחובבי רכב השטח ה'דיפנדר' ההיסטורי של היצרנית הבריטית 'לנד רובר'. גם המלכה הבריטית שלה יש רכב כזה מיושן מתעניינת בדיפנדר החדש. מהבסיס של מרכב ספרטני נוקשה ולא מתפשר יצרו את הדגם החזק והחסון, ומפנק במידה (לא יותר מדי). אין ספק שזה יום חג לחובבי רכבי השטח, רכב העל יצא לאור בהשקה מרשימה שהייתה לעיתונאים ולקוחות בחולות מתחם מכון וינגייט.החל מהופעת הרכב הראשון בשנת 1948 הפך הדיפנדר לאייקון ושם נרדף להרפתקנות, רכב המיוצר עבור אנשים סקרנים וכאלה ששואפים לחוויות והתנסויות חדשות. חברת המזרח, יבואנית מותג רכבי היוקרה לנד רובר, משיקה בישראל, בסמוך להשקה הבינלאומית, את רכב השטח האגדי הדיפנדר, המפורסם ביכולות השטח יוצאות הדופן שלו כאשר הפעם הוא בגירסת המאה ה 21 מלא בטכנולוגיה מתקדמת ובעל יכולות כביש מעולות.
בתחום הטכנולוגיה הרכב מציג עזרים רבים לכביש ולשטח ובהם מערכת מתלי האוויר המפורסמת של לנדרובר כאשר הפעם יכולת ההגבהה גבוהה מאי פעם, עד 43 ס"מ, מערכת המסכים החדשה PIVI PRO, מערכת המצלמות הייחודית המאפשרת מגוון מבטים כולל מבט "מתחת לרכב" על ידי טכנולגיית "מכסה מנוע שקוף" ועוד.


כל הרכבים שישווקו בישראל יצוידו בחבילת "OFF ROAD" הכוללת, בין היתר: נעילת דיפרנציאל אחורי וצמיגי ALL TERRAIN בעלי קוטר יוצא דופן 815 של מ"מ.


גם בתחום הבטיחות הרכבים מצויידים היטב והחל מרמה SE ניתן יהיה לקבל חבילת DRIVE ASSIST הכוללת, בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת "שטח מת"אקטיבית ועוד.


הדגמים ישווקו בישראל עם מנועי דיזל 2.0 בעלי 200 ו-240 כ"ס וכן מנוע בנזין 3.0 בעל 400 כ"ס. הרכבים יגיעו בתצורות של חמישה או שבעה מושבים.


מחיר לדגם BASE 200 מנוע 2.0 ל' דיזל, 200 כ"ס 5 מקומות החל מ– 425,000 ₪.

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול