רכב/ שתי דירות נוסעות על כביש החוף

פרארי משיקה בישראל אולם תצוגה חדש בהרצליה פיתוח, שני דגמי המכוניות שמוצגות כל אחת במחיר של שתי דירות, למעלה מ-4 מיליון שקל. שכנה לרכב היוקרה אולם נוסף של מזרטי. הכינו את הארנקיםאזור התעשייה של הרצליה פיתוח, לאט לאט בזחילה מתקדמת כובש את המתחמים בהרצליה פיתוח והופך אותם לאולמות נוצצים לתצוגה מכוניות יוקרה. רק שנה אחרי שיבואנית הרכב חברת 'סמלת' (ג'יפ, פיאט, סובארו, מזרטי, פרארי איווקו ועוד), צירפה לשורותיה את מותגי העל, פרארי ומזארטי, זה לצד זה שני אולמות התצוגה שנולדו בהשקעה מכובדת, סכום ההשקעה בשני המתחמים הזוהרים כחמישה מיליון שקל. במסגרת השקת אולם פרארי החדש, סמלת מציגה את רכב העל פרארי SF90 סטראדלה בשווי של למעלה מ-4 מיליון ש״ח – הרכב היקר ביותר שמשווק בישראל. ורכב אחד מסדרת SF90 מדגם ספיידר, בתצורת קבריולט ובשווי מוערך של 4.5 מיליון ₪, כבר נמכר בחודש מרץ האחרון לאיש עסקים ישראלי אלמוני וישנם מגעים מתקדמים עם 3 לקוחות נוספים המתעניינים ברכישת פרארי מדגם זה. מדובר ברכב היקר ביותר שנמכר בישראל אי פעם באופן רשמי ע״י יבואנית רכב. הרכב צפוי לנחות בישראל ולעלות על הכביש במהלך שנת 2022.


מחיר ה- SF90 סטראדלה מתחיל ב- 3,650,000 ₪ ומחיר ה- SF90ספיידר מתחיל ב-3,850,000 ש״ח לפני תוספות ומגוון התוספות וההתאמה האישית נרחב ביותר ומחירון התוספות אינו סופי ומשוער בלבד:

ניתן לבחור במגוון תוספות מיוחדות כגון חבילת המירוץ המיוחדת Asseto Fiorano שמציגה שיפור במשקל, מפרט מתלים שונה, עיצוב ייחודי וחלקי מרכב מסיבי פחמן ב-470,000 ש״ח, צבע מפלטת הצבעים ההיסטורית של פרארי ב-93,200 ש״ח, צבעים מיוחדים לפי בקשה מיוחדת במחיר של 245,000 ש״ח, חישוקים קלים מסיבי פחמן בעלות של 185,000 ש״ח או חישוקים קלים בגימור יהלום ב- 64,200 ש״ח, מושבים חשמליים מלאים עם חימום וזיכרונות ב-50,400 ₪ ועוד שלל אופציות ותוספות לבחירת הלקוח.

ואם אין לכם בדיוק את הסכום הדרוש, תוכלו לפחות להציץ במכוניות ברח' המנופים 15 הרצליה פיתוח.12 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול