רכב/ עולה חדשה יוקרתית


הכרתי פעם זוג מאוד מבוסס, הכסף לא חסר בביתם, והצניעות- הייתה מהם והלאה, את הבית הם בחרו במקום היקר ביותר, את הרכב הם קנו לפי תו מחיר גבוה, שעון, חליפות, ריהוט, בקיצור אתם כבר מבינים בדיוק מי האנשים. במעט שיחות שהיו לנו הם טרחו לציין לפני שכל מה שהם רוכשים מאוד יוקרתי, יום אחד נפגשנו בשדה התעופה בישראל בחדר הלאונג, הם היו מנומסים ושאלו בעדינות האם אתה יושב בביזנס או מחלקה ראשונה? עניתי מה שעניתי ופנינו איש לדרכו אוחזים כוס מיץ ביד. הם לא שמו לב שמקרה ישבתי בלאונג לא רחוק מהם בכורסאות הנוחות, שמעתי את האישה אומרת לבעלה, היום כל אחד יכול להגיע ללאונג. לאט לאט כל הסמלים של העשירון העליון "נלקחים" על ידי "פשוטי העם", לאט לאט כובשים לעשירים את הנתחים שהיו נחלתם, לא את הכל אבל חלק גדול. וכך שיונדאי מציגה רכב יוקרה היא מפרידה בין חברת האם לבין הרכב המוצג. אבל יונדאי החברה הקוראנית למדה את השוק הישראלי לאט לאט, השם הטוב שקיבלה החברה בזכות הרכבים האמינים וגם בזכות השירות המשובח. ולכן עם הרבה צניעות והרבה הוכחות הציגה קבוצת כלמוביל את רכב היוקרה GENESIS מהו המדד של רכב יוקרה? מחיר? ובכן מסתבר שיוקרה אינה רק תלויה במחיר גם חשוב מה המוצר ולייצר יוקרה זה אומר איכות והחברה הצעירה יחסית (משנת 2015) הביאה לארץ את הרכבים כדי להדחק בין החברות שמייבאות רכבי יוקרה, ומסתבר שיש קהל של צרכנים.

שיונדאי התחילה את המחשבה על רכב חדש היא גייסה את כל הכוחות הטובים ביותר בתחום הרכב: נבחרת העיצוב והפיתוח שהופקדה בין היתר על ידי המעצב האגדי פיטר שרייר החתום על דגמים אייקוניים כמו אאודי TT, החיפושית החדשה והגולף; לוק דונקרוולק, לשעבר המעצב של למבורגיני ובנטלי; פיליפו פריני שהיה אמון על העיצוב של למבורגיני אורוס ואוונטדור ואלפא רומיאו 8C. תחום הביצועים הופקד בידיו של אלברט בירמן, שהיה אחראי על הביצועים בחטיבת הספורט של BMW.

למרות שהמותג צעיר בתעשיית הרכב, GENESIS הצליח לקטוף בתוך זמן קצר שורה ארוכה של פרסים בינלאומיים נחשבים בתחום העיצוב, חווית המשתמש, טכנולוגיה וקהל לקוחות נאמן. GENESIS מדורג המקום הראשון באמינות בין מותגי היוקרה בפעם הרביעית ברציפות על-פי JD Power.GENESIS G80

GENESIS G80 החדש הוא דור שלישי לדגם שאיתו פרצה GENESISלעולם. הדור החדש של ה- G80שהושק לא מכבר ונוחת בישראל במסגרת ההשקה העולמית מציב סטנדרטים חדשים בשוק מכוניות הסלון היוקרתיות, עם דגש על שילוב בין איכות ותחושת פרימיום ברמה הגבוהה ביותר לבין יכולת דינמית וביצועים מרגשים. ה- G80 מתהדרת בצללית ספורטיבית דמוית קופה ומשטחי צד מפוסלים המקנים מראה בעל נוכחות ויציבה דינמית.

ביצועים דינמיים

ל-GENESIS G80 מנוע ארבעה צילינדרים בנפח 2,497 סמ"ק T-DGiהמשלב מגדש טורבו טכנולוגיית הזרקה ישירה בעל הספק של 304 כ"ס, עם מומנט גבוה במיוחד של 43 קג"מ המתקבלים כבר מ-1,650 סל"ד. נתוני הספק מרשימים אלו מאפשרים ל-G80 להאיץ ל-100 קמ"ש באמצעות תיבת הילוכים אוטומטית חכמה בעלת שמונה יחסי העברה ב-6 שניות בלבד, תוך מתן זמינות כוח מיידית בכל תנאי הדרך והתאוצות הביניים.

מחיר דגם – ELEGANT G80385,000 ש"ח כולל חבילת השירות המקיפה ל3 שנים.

מחיר דגם – LUXURY G80439,000 ש"ח כולל חבילת השירות המקיפה ל-3 שנים.GENESIS GV80

רכב הפנאי הראשון של GENESIS אשר ישווק בישראל בשתי רמות גימור ELEGANT ו- LUXURYהוא חוד החנית לקראת סדרה שלמה של רכבי SUVיוקרתיים בעלי עיצוב אלגנטי ואתלטי, המשלבים את ערכי המותג והשאיפה לאמינות ואיכות מרבית תוך שילוב הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

GENESIS GV80 הינו רכב פנאי סאלוני, המציע מרווח פנים גדול לחמישה עד שבעה נוסעים בשלוש שורות ישיבה, הקובע סטנדרטים חדשים בכל פרמטר ומייצג את התפיסה החלוצית המתקדמת של GENESIS, כאשר הוא משלב בין איכויות ונוחות מעולם הפרימיום לביצועים וחווית נהיגה אתלטית ודינאמית.

ל- GENESISGV80, היחיד בסגמנט עם ציון בטיחות מושלם, מערך מלא של מערכות בטיחות אקטיביות וסיוע לנהג על בסיס חיישנים, מצלמות ורדאר המנטרים את הנעשה מסביב למכונית וכוללות פונקציות ייחודיות כולל מעבר לנהיגה סמי אוטונומית, כשהרכב יודע לבצע באמצעות בינה מלאכותית פעולות המדמות נהיגה אנושית כגון שמירת מרחק מרכב מלפנים ובדיקת השטח והתמזגות בתנועה באופן אוטונומי. בנוסף, 10 כריות אוויר, בקרת שיוט אדפטיבית חכמה עם מנגנון זחילה בפקקים, מערכת אקטיבית למניעת תאונות צד כתוצאה מרכב בשטח מת והצגת צילום תנועה בשטחים מתים על לוח המחוונים ועוד.

מחיר דגם – ELEGANT GV80499,000 ש"ח כולל חבילת השירות המקיפה ל3 שנים

מחיר דגם – LUXURY GV80569,000 ש"ח כולל חבילת השירות המקיפה ל3 שנים.לכל לקוח מנהל שירות אישי המלווה אותו בכל נושא ברגע הקניה, 24/7 ומהווה למעשה את הגורם היחיד שמולו הלקוח צריך להתנהל. בכל שאלה או בקשה לגבי תפעול הרכב וסיוע בעת צורך לטיפול, קשר עם מרכז השירות ותיאום תור, איסוף הרכב והחזרתו ללקוח וכל נושא אחר הקשור לרכב כך שהלקוח יוכל להרגיש עטוף לא רק ברכישה אלא תמיד ולא יעבור מיד ליד.

כל הטיפולים התקופתיים במשך 3 שנות האחריות ללא עלות – גם כאן ג'נסיס למעשה מספקת חבילת אחריות מורחבת יותר מהמתחרות הכוללת גם את עלות הטיפולים התקופתיים, עד 6 טיפולים. חסכון משמעותי ללקוח.


35 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול