רכב/ עולה חדשה יוקרתית


הכרתי פעם זוג מאוד מבוסס, הכסף לא חסר בביתם, והצניעות- הייתה מהם והלאה, את הבית הם בחרו במקום היקר ביותר, את הרכב הם קנו לפי תו מחיר גבוה, שעון, חליפות, ריהוט, בקיצור אתם כבר מבינים בדיוק מי האנשים. במעט שיחות שהיו לנו הם טרחו לציין לפני שכל מה שהם רוכשים מאוד יוקרתי, יום אחד נפגשנו בשדה התעופה בישראל בחדר הלאונג, הם היו מנומסים ושאלו בעדינות האם אתה יושב בביזנס או מחלקה ראשונה? עניתי מה שעניתי ופנינו איש לדרכו אוחזים כוס מיץ ביד. הם לא שמו לב שמקרה ישבתי בלאונג לא רחוק מהם בכורסאות הנוחות, שמעתי את האישה אומרת לבעלה, היום כל אחד יכול להגיע ללאונג. לאט לאט כל הסמלים של העשירון העליון "נלקחים" על ידי "פשוטי העם", לאט לאט כובשים לעשירים את הנתחים שהיו נחלתם, לא את הכל אבל חלק גדול. וכך שיונדאי מציגה רכב יוקרה היא מפרידה בין חברת האם לבין הרכב המוצג. אבל יונדאי החברה הקוראנית למדה את השוק הישראלי לאט לאט, השם הטוב שקיבלה החברה בזכות הרכבים האמינים וגם בזכות השירות המשובח. ולכן עם הרבה צניעות והרבה הוכחות הציגה קבוצת כלמוביל את רכב היוקרה GENESIS מהו המדד של רכב יוקרה? מחיר? ובכן מסתבר שיוקרה אינה רק תלויה במחיר גם חשוב מה המוצר ולייצר יוקרה זה אומר איכות והחברה הצעירה יחסית (משנת 2015) הביאה לארץ את הרכבים כדי להדחק בין החברות שמייבאות רכבי יוקרה, ומסתבר שיש קהל של צרכנים.

שיונדאי התחילה את המחשבה על רכב חדש היא גייסה את כל הכוחות הטובים ביותר בתחום הרכב: נבחרת העיצוב והפיתוח שהופקדה בין היתר על ידי המעצב האגדי פיטר שרייר החתום על דגמים אייקוניים כמו אאודי TT, החיפושית החדשה והגולף; לוק דונקרוולק, לשעבר המעצב של למבורגיני ובנטלי; פיליפו פריני שהיה אמון על העיצוב של למבורגיני אורוס ואוונטדור ואלפא רומיאו 8C. תחום הביצועים הופקד בידיו של אלברט בירמן, שהיה אחראי על הביצועים בחטיבת הספורט של BMW.

למרות שהמותג צעיר בתעשיית הרכב, GENESIS הצליח לקטוף בתוך זמן קצר שורה ארוכה של פרסים בינלאומיים נחשבים בתחום העיצוב, חווית המשתמש, טכנולוגיה וקהל לקוחות נאמן. GENESIS מדורג המקום הראשון באמינות בין מותגי היוקרה בפעם הרביעית ברציפות על-פי JD Power.GENESIS G80

GENESIS G80 החדש הוא דור שלישי לדגם שאיתו פרצה GENESISלעולם. הדור החדש של ה- G80שהושק לא מכבר ונוחת בישראל במסגרת ההשקה העולמית מציב סטנדרטים חדשים בשוק מכוניות הסלון היוקרתיות, עם דגש על שילוב בין איכות ותחושת פרימיום ברמה הגבוהה ביותר לבין יכולת דינמית וביצועים מרגשים. ה- G80 מתהדרת בצללית ספורטיבית דמוית קופה ומשטחי צד מפוסלים המקנים מראה בעל נוכחות ויציבה דינמית.

ביצועים דינמיים

ל-GENESIS G80 מנוע ארבעה צילינדרים בנפח 2,497 סמ"ק T-DGiהמשלב מגדש טורבו טכנולוגיית הזרקה ישירה בעל הספק של 304 כ"ס, עם מומנט גבוה במיוחד של 43 קג"מ המתקבלים כבר מ-1,650 סל"ד. נתוני הספק מרשימים אלו מאפשרים ל-G80 להאיץ ל-100 קמ"ש באמצעות תיבת הילוכים אוטומטית חכמה בעלת שמונה יחסי העברה ב-6 שניות בלבד, תוך מתן זמינות כוח מיידית בכל תנאי הדרך והתאוצות הביניים.

מחיר דג