רכב מסחרי/ מיישרים קו

הספרינטר החדש של מרצדס הושק בישראל, ושאב השראה מתחום המכוניות הפרטיות, גם בעיצוב גם בנוחות וגם בהתאמה לצרכי הלקוח, כל האפשרויות המרכב לספרינטר החדש רוכזו במתחם אחד חדש באיזור התעשייה בראשון לציון. מיישרים קו עיצובי עם המכוניות פרטיות


רק מי שנוהג ברכב מסחרי רואה איך הרכב הפך מסתם קופסא נוסעת לרכב שיכול בקלות גם לשמש כרכב משפחתי. פעם המעצב פחות משקיע במעטפת ויותר בלתת כמה שיותר מקומות אכסון, גם הגיר של המסחריות קרוב יותר למכונית הפאר הפרטיות. קווי העיצוב מעודנים יותר וגם בעלי מעוף לא רק הובלה אלא גם יופי.

הספרינטר, נסיך המסחריות, יצא אחרי 10 שנים בהחלפת דגם, ולכבוד האירוע כלומוביל, יבואני מרצדס מסחריות חגגו את בואו באירוע יפה, כיאה לנסיך מבוקש שיוצא בימים אלה לשמור על מקומו בתחום המסחריות כשלשוק הצפוף נכנס עוד מתחרה של חברת מאן.

הספרינטר החדש המבוסס על הניסיון המוצלח מהדגם הקודם, מוצע ב-7 סדרות דגם ועשרות תצורות שונות, ובכך מרחיב באופן משמעותי את תמהיל הדגמים בקטגוריית המסחריות להובלה והיסעים. בנוסף, כלמוביל תאפשר לראשונה בדגמי המיניבוס גרסאות מרכב מקומיות וגם אירופאיות עם טווח מחירים גמיש לטובת הגדלת סל הפתרונות המוצע ללקוח גם בסגמנט זה. יש נסיקה בשימוש במסחריות והספרינטר החדש אשר נותן מענה מושלם לצרכים אלו ומעניק פתרון יעיל, חסכוני, מתקדם ועוד יותר ידידותי ונח לנהג לטובת משלוחים, מוצרים המחייבים קירור ולצרכים עירוניים ובין עירוניים.


בהשקעה גדולה חברת כלמוביל בחרה האנגר גדול בראשון ושם היא מציגה ללקוחות את כל האפשרויות ההתקנה לרכבים מסחריים, כלמוביל הובלה והיסעים חנכה יחד עם ההשקה של הספרינטר מתחם קונספט להשקת הספרינטר החדש. מתחם ה– POP UP החדש הממוקם באזור התעשייה החדש בראשון לציון, המקום יהיה פלטפורמה להצגת מכלול האפשרויות והפתרונות של הספרינטר החדש. מתחם הקונספט יציע בנוסף למגוון הדגמים והמרכבים, גם מתחם להדרכות והכשרות מקצועיות וכן אפשרות למסירת הרכבים במתחם.


כחלק מהחבילה הייחודית, דגמי הספרינטר החדש מוצעים עם אפשרות לאחריות מורחבת עד 4 שנים - שנתיים אחריות יצרן ואפשרות לרכישת שנה או שנתיים נוספות עד 400,000 ק"מ בהתאם לדגמים השונים.

מחיר לדגמי ההובלה החל מ – 199,000 ₪ (עבור דגם בסיסי של ואן 3.5 טון).


תצלומים: גדי סיארה


108 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול