רכב/ יונדאי i20 בלבוש חדש


אחד הדגמים נמכרים ביותר של רכבי יונדאי ה-i20 , זהו אחד הרכבים שחברת כלמוביל הישראלית מתגאה במכירות הרבות ביותר, היא מכונית הסופר מיני הנמכרת ביותר בישראל בשנת 2020, עד היום נמכרו ממנה כ-60,000 רכבים.

ה- i20 החדשה; סופרמיני מעוצבת עם סטנדרטים חדשים של טכנולוגיה, איכות חומרים ובטיחות בסיגמנט. ה- i20 החדשה כוללת עיצוב חדש לחלוטין בהשראת הזהות העיצובית החדשה של יונדאי -ואת התואר המיוחד טורחים לציין אנשי כלמוביל "ספורטיביות חושנית" ("Sensuous Sportiness") המעניק לרכב מראה ספורטיבי דינמי וייחודי. בהצגת הדגמים החדשים לפני העיתונאים הוצגו כמה דגמים בצבעי שחור לבן ואמנם הרכב נראה שרירי יפה עם שילובים של צבעים מיוחדים.


העיצוב המסוגנן של יונדאי i20 החדשה מתאפיין בחזית דינאמית עם שבכה גדולה ומודגשת בקווים זוויתיים. יחידות התאורה ולחתימת שמפארת את החזית ב-LED מסוגנן, ממשיכים דרך דופן המכונית וקו החלונות העולה עד להתמזגות בקורה C. מעניקים תחושה של מרכב הנוטה קדימה בתנופה שתואמת את האופי הספורטיבי של המכונית. האופי המסוגנן החדש של ה- i20 מודגש עם פגושים קדמיים ואחוריים במראה פורץ, ומראה צדדי המציע פרופורציות וסגנון עם קו אופי צדדי מודגש. החלל הפנימי מציג תחושת מרחב בתוך תא הנוסעים. בסיס הגלגלים שהוארך ב-10 מ"מ (258 ס"מ) תורם לשיפור היציבות ומרחב הפנים, ושמירה על אורך כולל קומפקטי של 404 ס"מ ( 5 מ"מ נוספים) משלים את היחס הנכון של ממדי הגוף המשתלבים בעיצוב הכולל.

הודות לתכנון נכון שאפשר תוספת של 88 מ"מ למרווח הרגלים ו-40 מ"מ למרווח הכתפיים ליושבים מאחור. תא המטען צמח בנפחו ב-51 ליטרים בזכות תכנון חדש למתלה האחורי ולמיכל הדלק, ועם נפח של 352 ליטר הוא מהגדולים בקבוצה ומציע פתח טעינה רחב ושימושי. קיפול המושבים האחוריים מאפשר לקבל נפח הטענה של 1,165 ליטרים.


יונדאי i20 החדשה מגיעה עם מנוע 1.0 ליטר T-GDi בעל שלושה צילינדרים המשתמש בפיתוחים הטכנולוגים מתקדמים כדי לספק שילוב בין תפוקה גבוהה לצריכת דלק ופליטת מזהמים נמוכה. המנוע מצויד במדגש טורבו והזרקת דלק ישירה בלחץ גבוה, יחד עם מערכת תזמון שסתומים משתנה החדשה והבלעדית ליונדאי CVVD, השולטת על זמן ומשך פתיחת השסתומים בהתאם לתנאי הנסיעה, כדי להבטיח פעולת מנוע חלקה ונצילות מרבית. ההספק המרבי של 100 כ"ס מתקבל ב- 4,500 סל"ד. תיבת הילוכים DCT בעלת שבעה יחסי העברה ופיקוד אלקטרוני מאפשרת ניצול מרבי של רצועת הכוח, החלפות הילוכים מהירות ותאוצה אחידה וחלקה. ליונדאי i20 החדשה צריכת דלק נמוכה במיוחד העומדת על 17 ק"מ לליטר. כלמוביל מציעה מסלולי מימון ליסינג וטיפול אטרקטיביים בהם מסלול ליסינג פרטי מבית היבואן עם מקדמה של החל מ-8,900 ₪ ותשלום חודשי של החל מ- 1,281 ₪ ל- 36 חודשים. המסלול יכלול הטבה של 3 טיפולים ראשונים ללא עלות והרכב ירשם בבעלות פרטית.


יונדאי i20 החדשה מוצעת במבחר של עשרה צבעים נועזים ומרהיבים, המדגישים את קווי העיצוב של המכונית. בנוסף מוצעת אופציה לשילוב דו-גוני עם גג בצבע שחור פאנטום ייחודי וספורטיבי.

טווח המחירים החל מ99,000 ועד לדגמים המאובזרים יותר ב-113,000 שקל.
14 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול