רכב/ יגואר במדבר

לפני כמה שנים נבחן על ידי משרד התחבורה והממשלה רעיון לשדה תעופה חלופי לשדה התעופה לוד. הקומו ועדות ודיונים והגיעו למסקנה שדה התעופה שדה תימן אלטרנטיבה לשדה הבינלאומי בלוד. הכוונה הייתה טובה, כדי להקל את העומס על שדה התעופה לוד או להעתיק את שדה התעופה הבינלאומי לנגב. ועדות דיונים ולא יצא כלום, וכך במרחק מבאר שבע יש שדה תעופה גדול, בלב המדבר ממנו ממריאים מטוסים קלים.

בחלק המזרחי של שדה התעופה הוכן מסלול מירוצים חדש, שלט לא ברור מסמן את הכניסה למקום לכביש משובש שמתפתל בלב המדבר, ונסיעה של כעשר דקות תביא אותכם אל כניסה למגרש המירוצים. עד כה אין סימן לציבליזציה. רק בכניסה שער ברזל ורמז לכביש חדש ומפותל, שנראה כמו קטע של מסלול מירוץ ושורה של צמיגים ישנים ניצבת משני צידי הכביש. עדין מסתפקים ברמז וחוץ ממנו לא רואים כלום. אבל עוד חמש דקות של נסיעה בדרך עפר לצד המסלול ואז מגלים מגרש גדול ועליו עומדים ממתינים כמה רכבי יוקרה של יגואר. יגואר? מה עושה יגואר במדבר?

כן קצת משונה, הרכב שמתאים לו לחנות לצד וילות פאר בכפר שמריהו או בחניון בטוח ומסודר תחת בנין משרדים יוקרתי בתל אביב הגיע למדבר. ירד לפריפרייה. המטרה של המפגש בין רכב היגואר ומגרש המירוצים לתת את התחושה לכתבי הרכב לחוש את הרכב על מסלול המירוצים בו החוקים הכתובים לנסיעה חוקית בכביש קגיל נמחקים. שישה דגמים הועמדו לרשות הכתבים לנהיגה של סיבוב או שניים, חלק מהם בפרט הצעירים מתרגשים מהמכוניות של למעלה מ500,000 שקל, העיתונאים הוותיקים פחות מתרגשים הם כבר ראו משהו בימי חייהם ככתבי רכב.

חברת המזרח, יבואנית מכונית היוקרה יגואר שחררה לנסיעה ארוכה את הרכבים שלה ממרכז הארץ ועד לנגב, מיותר לציין שהרכבים הגיעו בשלום ומיד התגייסו עם לנסיעת התרשמות במסלול המהיר שלצד העיתונאים הנוהגים יש מדריך מקצועי שתרם להם ידע איך לקחת את הסיבובים של מסלול המירוץ. שישה דגמים לנסיעת התרשמות הוצגו לעיתונאים ביניהם יגואר I PACE - SUV רכב הפנאי החשמלי המלא של יגואר שזכה לתשומת לב רבה ותור ממתינים לנסיעה.


מכונית הספורט f-type שמתהדרת בעיצוב שלדעת רבים היפה ביותר מאז ומעולם. עם מנוע של 2 ליטר שמייצר כ-300 כ״ס.

36 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול