רכב חדש/ רוח צעירה

המותג הגרמני המתחדש אופל MOKKA מתאים את עצמו לרוח הצעירים, הן בעיצוב הן ברמת האיכות ושילוב בצבעוניות מיוחדת, מוצע עם הינע חשמלי מלא או בנזין ומבטיח איכויות נסיעה גבוהות במיוחדהקשישים בין הקוראים זוכרים את רכבי אופל משנות השמונים והתשעים של המאה הקודמת, מכוניות מאוד אמינות, אבל גדולת וכבדות ועם קווי עיצוב אפרוריים שאינם משאירים חותם עיצובי.


בינתיים החברה הגרמנית הקשישה עברה גם טלטלות רציניות ואחרי ירידה חדה במכירות לפני שנים אחדות, קיבלה חן רענן והתחילה לשווק מכוניות מעוצבות ומפתיעות, בעלות איכות מצוינת והתחילו לקרוץ לצעירים. גם השינוי בארץ שהעביר את המותג אופל לידי לובינסקי גרם למהפך בשיווק מכוניות אופל ומשיכת צעירים להצטרף למשפחה המתרחבת של אופל בארץ.


המוקה חדשה תוכננה ועוצב במכוון כדי לעורר רגשות ולהמחיש את הדרך בה עתיד מותג אופל להתפתח בשפת העיצוב החדש. ירידה קפדנית לפרטים, שימוש נכון בממדיו החיצוניים כל אלה יוצרים יעילות אווירודינמית גבוהה במיוחד של 32.0 CD .ועדים נשאר במבנה גבוה מבנהו גבוה. חלקו האחורי ספורטיבי, הפרופיל מחוזק עם בתי גלגלים תפוחים וחלקו הקדמי כוחני בעזרת אלמנט העיצוב הבולט ביותר - חזית שכוללת גריל מודגש וחלק, יחידות תאורת לד ואת סמל הברק של אופל. מכסה המנוע מלפנים מזכיר את מכסה המנוע של ג'יפ כוחני. הצביעה הדו-גונית מעניקה לו את השובבות הצעירה. מערכות הרכב עם אפשרות שליטה דרך מסך בכל אחת מהפונקציות, גלגל ההגה, בגודל 12 אינץ' בגרסאות ה- GS LINE ו-Ultimate מתפקד כלוח המחוונים ובו שלל תצוגות מתחלפות הכל בנגיעת אצבע קלה, תצוגות אלה מופיעות על המסך ומציגות באופן נקי, יעיל וברור את כל הנתונים להם זקוקים הנוהגים ברכב, ללא רעשי רקע והסחות דעת.

הודות לבסיס גלגלים של 7.255 ס"מ, אופל MOKKA מציע מרחב מחיה נדיב מאוד ביחס לקטגוריה ליושבי הרכב במושב הנהג והנוסע, עם מושבים שתומכים היטב בגוף ומנעימים את הישיבה עליהם גם בנסיעות ממושכות.