רכב חדש/ רוח צעירה

המותג הגרמני המתחדש אופל MOKKA מתאים את עצמו לרוח הצעירים, הן בעיצוב הן ברמת האיכות ושילוב בצבעוניות מיוחדת, מוצע עם הינע חשמלי מלא או בנזין ומבטיח איכויות נסיעה גבוהות במיוחדהקשישים בין הקוראים זוכרים את רכבי אופל משנות השמונים והתשעים של המאה הקודמת, מכוניות מאוד אמינות, אבל גדולת וכבדות ועם קווי עיצוב אפרוריים שאינם משאירים חותם עיצובי.


בינתיים החברה הגרמנית הקשישה עברה גם טלטלות רציניות ואחרי ירידה חדה במכירות לפני שנים אחדות, קיבלה חן רענן והתחילה לשווק מכוניות מעוצבות ומפתיעות, בעלות איכות מצוינת והתחילו לקרוץ לצעירים. גם השינוי בארץ שהעביר את המותג אופל לידי לובינסקי גרם למהפך בשיווק מכוניות אופל ומשיכת צעירים להצטרף למשפחה המתרחבת של אופל בארץ.


המוקה חדשה תוכננה ועוצב במכוון כדי לעורר רגשות ולהמחיש את הדרך בה עתיד מותג אופל להתפתח בשפת העיצוב החדש. ירידה קפדנית לפרטים, שימוש נכון בממדיו החיצוניים כל אלה יוצרים יעילות אווירודינמית גבוהה במיוחד של 32.0 CD .ועדים נשאר במבנה גבוה מבנהו גבוה. חלקו האחורי ספורטיבי, הפרופיל מחוזק עם בתי גלגלים תפוחים וחלקו הקדמי כוחני בעזרת אלמנט העיצוב הבולט ביותר - חזית שכוללת גריל מודגש וחלק, יחידות תאורת לד ואת סמל הברק של אופל. מכסה המנוע מלפנים מזכיר את מכסה המנוע של ג'יפ כוחני. הצביעה הדו-גונית מעניקה לו את השובבות הצעירה. מערכות הרכב עם אפשרות שליטה דרך מסך בכל אחת מהפונקציות, גלגל ההגה, בגודל 12 אינץ' בגרסאות ה- GS LINE ו-Ultimate מתפקד כלוח המחוונים ובו שלל תצוגות מתחלפות הכל בנגיעת אצבע קלה, תצוגות אלה מופיעות על המסך ומציגות באופן נקי, יעיל וברור את כל הנתונים להם זקוקים הנוהגים ברכב, ללא רעשי רקע והסחות דעת.

הודות לבסיס גלגלים של 7.255 ס"מ, אופל MOKKA מציע מרחב מחיה נדיב מאוד ביחס לקטגוריה ליושבי הרכב במושב הנהג והנוסע, עם מושבים שתומכים היטב בגוף ומנעימים את הישיבה עליהם גם בנסיעות ממושכות.
אופל MOKKA נפרדה מידית ההילוכים המוכרת ובמקומה תמצאו בורר הילוכים חדש, נקי וקל לפעול ולצדו בורר מצבי הנהיגה המשפיעים על תגובות הרכב בהתאם להעדפות הנוהגים. קצת משונה להיכנס לרכב ולא לראות את ידית ההילוכים המסורתית.


הדגם החשמלי

הינע חשמלי מלא וגם מנוע בנזין מתקדם פלטפורמת ה-(Platform Modular Common (CMP שעל בסיסה בנוי ה-MOKKA החדש, מסוגלת להכיל גם הינע חשמלי מלא וגם הינע בערה פנימית ללא פשרות, כך שהלקוחות יכולים לבחור את יחידת הכוח המתאימה להם ביותר. ה-e-MOKKA מצוידת בהינע חשמלי מלא, המורכב ממנוע חשמלי בהספק של 136 כ"ס ומומנט של 5.26 קג"מ הזמינים באופן מידי. גרסה זו נהנית מתאוצה מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 0.9 שניות ומסוגלת להגיע למהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 150 קמ"ש. מנוע זה מוזן מסוללת ליתיום בקיבולת של 50 קוט"ש ואלו מאפשרים טווח של עד 338 ק"מ בין טעינות לפי תקן WLTP .הסוללה מצוידת בניהול תרמי עצמאי וקירור אקטיבי הדואג לשמירה על טמפרטורת עבודה אופטימלית בכל מזג אוויר, לשמירה על טווח הסוללה, אפשרות טעינה מהירה ואורך חיי הסוללה. באמצעות מטען פנימי בהספק של 11 קוט"ש, ניתן לטעון את אופל e-MOKKA ממצב ריק לגמרי בעמדת טעינה מהירה )100 קוט"ש( ל-80 אחוזים תוך 30 דקות, השווים לתוספת של 100 ק"מ טווח בכל 10 דקות טעינה. טעינה מלאה %100-0 מעמדה ביתית המספקת 11 קוט"ש תארך כ- 5 שעות או בהתאמה לעמדות עם קצב טעינה נמוך יותר. אופל e- MOKKA מצוידת במערכת להשבת אנרגיה בהאטה ובלימה אשר מסייעת בהארכת טווח הנסיעה. מלבד יעילות אנרגטית מצוינת, הגרסה החשמלית של אופל MOKKA מציעה נסיעה שקטה, חלקה ונעימה במיוחד בכל תנאי דרך ומהירות, כאשר תחת רגל ימין תמיד ישנו כוח זמין.קבוצת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ, נוסדה בשנת 1936 ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, אופל, DS ו-MG בישראל


מחירים לדגמי הבנזין ולדגם החשמלי:

שקל 132,990 – ELEGANCE ברמת, טורבו 1.2 MOKKA אופל · שקל 136,990 – GS-LINE ברמת, טורבו 1.2 MOKKA אופל· שקל 141,990 – ULTIMATE ברמת, טורבו 1.2 MOKKA אופל· שקל 158,990 – E-ULTIMATE ברמת חשמלית MOKKA-e אופל·12 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול