רכב/ ובכל דור ודור – שיפור

בראשון לציון הושק האאוטלנד החדש, דור רביעי לשושלת המותג שמשך שנים רבות הלך והשתכלל וקבע את מקומו בצמרת כSUV. למעלה מ- 1200 לקוחות פרטיים כבר קנו את הרכב עוד לפני שהגיע


גם האאוטלנדר החדש מבלי להתכוון הפכו אותו לרכב שרירי בעזרת עיצוב פשוט שנמצא בחבילה של העיצובים, את השם אאוטלנדר הלבישו בחזית מכסה המנוע התוספת הקטנה והפשוטה הפכה אותו לאח לשטח לצד לנדרובר גיפ ואחרים שגם הם מוסיפים את השם עם מכסה המנוע. בסרטון התדמית של היצרן השם לא מופיע על מכסה המנוע וחבל.


תא הנוסעים, המיועד לשבעה נוסעים בשלוש שורות מושבים, מרווח, נוח וברמות גימור השייכות לקטגוריית היוקרה של ענף הרכב. האאוטלנדר החדש , מרווח וגדול מהדור המוחלף, חזק, טכנולוגי, מאובזר ובטיחותי, כולל מערכות בטיחות חדשות כגון בלימה אוטונומית לפנים ולאחור ו- 11 כריות אוויר כסטנדרט.

לרכב מנוע 2.5 ליטר מתקדם, מערכת הנעה כפולה חדשה נשלטת אלקטרונית S-AWC Super-All Wheel Control ובורר מצבי נהיגה לנהיגה בטוחה בכביש ובשטח.


אורך המרכב הכולל של האאוטלנדר החדש גדל ב-15 מ"מ עם תוספת של 36 מ"מ לבסיס הגלגלים, 52 מ"מ לרוחב הכולל של המכונית ו-35 מ"מ לגובה. שינויים אלו אפשרו למהנדסי מיצובישי לבצע תכנון חכם לחלל הפנים וליצור תנוחת ישיבה מרווחת. התכנון החכם אפשר להוסיף 20 מ"מ למרווח הראש של היושבים בשורת המושבים האמצעית, 40 מ"מ תוספת לרווח בין היושבים בשורה האמצעית ו- 30 מ"מ בשורה השלישית. האאוטלנדר החדש מייצג גישה נועזת עם עיצוב חיצוני בולט, ייחודי מסותת ואגרסיבי. פנים הרכב מודרני, מעוטר בחומרי דיפון רכים וגימור יוקרתי באיכות גבוהה.


הפלטפורמה החדשה עליה בנוי מיצובישי אאוטלנדר החדש מציגה יציבות ויכולות ההיגוי משופרות במתן מענה לדיאלוג נהיגה מדויק בין הנהג לרכב. מתלה רב חיבורי חדש ומערכת היגוי חשמלית בעלת סבבת כפולה משיגים יכולת תפעול קלה עם תחושה ישירה ולינארית. שינויים אלו משפרים את יכולת העקיבה אחרי קו הפניה ואת היציבות תחת עומס, ומעניקה חווית נהיגה מהנה.


מחירים: כמה דגמים מוצעים ברמות שונות של עיצוב מנועים וכו' מחיר התחלה 179,000 שקל ועד לדגם המשופר 4x4 235,000 שקל