רכב/ אריה בראשון לציון

חגיגה היום במתחם העסקים של ראשון לציון, סמל האריה של יצרנית המשאיות והאוטובוסים מאן מככב היום בשלטי ענק במתחם החדש של מאן במעוין שורק. לטקס הפתיחה של המתחם הביאו נדוניה קלת משקל, וואן חדש TGE MAN


נראה שחברת 'מכשירי תנועה ומשאיות' הכניסה את היד עמוק לכיס ובנתה ב90 מיליון שקל מתחם ענק של חברת מאן. צבי נטע היו"ר הכל יכול של מכשירי תנועה יכול להיות גאה על הממלכה שיצר במתחם העסקים של ראשון לציון מעוין שורק. צבי נטע לא היחיד שהבין את הפוטנציאל הטמון בשטח החולות הענק שנמצא בדרום מערב ראשון לציון. כמו עוד יבואנים של רכב גם הוא קבע פה את הממלכה שלו וכינס אחת ליד השנייה את סוכנות 'סוזוקי' ואת 'מאן' משאיות.הבוקר כינס מספר עיתונאים להראות להם את הממלכה החדשה וגם להציג רכב חדש, יחד אתו תפיסה חדשה המודרנית המוסך ענק. אחרי ארבע שנים נבנה מוסך ענק המשתרע על שטח של 21 דונם, שכולל מרכז שירות מוסך מודרני ומצויד של 44 עמדות עבודה לאוטובוסים ומשאיות, עמדות תצוגה למשאיות חדשות, מוסך לפחחות, מצבעה, פנצ'רייה בקיצור כל מה שנדרש למשאית. עוד מעט קט מסתיימת העבודה ולצד מתחם מאן תקום מתחם 'סוזוקי'.


סמל האריה של חברת 'מאן' מעוצב יפה, הסמל מלווה את יצרנית המשאיות 'מאן' למעלה ממאה שנה, החברה הגרמנית נקנתה על ידי קונצרן פולקסוואגן. והאריה המוארך של מאן עשה היום עליה למתחם חדש של מוסכים גדולים מודרניים, המוסך נבנה לפי הסטנדרטים של יצרנית המשאיות מגרמניה מאן. והיום בערב חנכו את המקום החדש בטקס גדול למאות הלקוחות.
צבי נטע יו"ר מכשירי תנועה מסר שהחליט להקים את מרכז הפעילות החדש בגלל הגידול במכירות של צי המשאיות והאוטובוסים וגם בגלל הרצון ובעיקר הצורך להעמיד שירותי מוסך ברמה גבוהה מול המתחרים.

החידוש הנוסף של חברת מאן שהם לא מסתפקים במשאיות ואוטובוסים אלא מכניסים "רגל" גם בשוק הצפוף של הוואנים עם החלוץ החדש במשקל קל, MAN TGE , הוואן המסחרי החדש מגיע בתצורה של מיניבוס 19 מקומות, רכב מסחרי בגרסת שלדה, רכבים עבור הסעת נכים רכבי 4x4 רכבי שרות ועוד. מאן מנסה להיכנס לשוק די רווי ששולט בו מרצדס עם דגם הספרינטר שלה.
הרכב יוצא עם מנוע דיזל בעל נפח של 2.0 ליטר, בעל הספק של 122כ"ס ו-177 כ"ס, למנוע ישודך גיר ידני של שישה הילוכים וגיר אוטומטי של 8 הילוכים. בוואן החדש הוא אח קרוב של קרפטר של פולקסוואגן ולמעשה ההבדל בניהם רק במנוע ובגיר.


המחיר של "MAN TGE" בישראל נע בין 170,000 ל 320,000 ₪ בתלות בגודל הדגם.

27 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול