רומנטי/ במילים שלהם

מילים של אהבה' שורות קצרות מעטם של משוררים, שנגמרות לנו המילים נעזרים במשוררים אמיתיים. למילים תוסיפו בקבוק יין, קפה או תה, מעט עוגיות, שמיכה קלה לעטוף את כתפיה אם במקרה יהיה קר

מילים של אהבה: "... בחופשתו הלכו אל הגבעות/ שם השתהו מעט לנוכח פני הים/ והיא חשבה שזהו רמז לבאות/ והיא חיבקה אותו בעצב מסויים." (בחופשתו - רחל שפירא)


מילים של אהבה: "... נפגשנו. השמש פנתה לים,/ השמים צבע אותם אמן,/ ארגמן, של ערבים./ פניך הרכות, היו כה מתוקות,/ כשנשקתי לך בשפתיים." (נפגשנו - יצחק קלפטר).

מילים של אהבה: לא יכול להוריד ממך את העיניים/ מעיניך הנראות כתגליות/ לא יכול להוריד ממך את העיניים/ משפתיך המפיקות מרגליות. (לא יכול להוריד ממך את העיניים - מאיר אריאל)

מילים של אהבה: "... עמק סדום גפרית ומלח/ לשזופה עיני כלות/ כבר על לוט עבר הכלח/ רק לבי שיכור כלוט. (סימונה מדימונה - חיים שלמוני)

מילים של אהבה: " ... את נרדמת, ואני אכנס ואשב./ לרצפה אשב/ להביט עליך./ שותק ונכרי, בחדרך השלו/ אחכה לך כמו נעליך." (את שומעת - נתן אלתרמן).

מילים של אהבה: "... אני אוהב אותך שאת אומרת: לא/ ואחרי דקה, שאת צוחקת: בוא,/ אני אוהב אותך זוהרת ויפה/ ועוד הרבה יותר פרועה וחצופה." (אני אוהב אותך - יורם טהר-לב).

מילים של אהבה: " ... שקיעה נוגה, הים אובד בערפל/ ודומיה גדולה./ הרוח נח על סיפונינו האפל./ כוכב ראשון עלה." (שקיעה נוגה - חיים חפר)

34 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול