קיטורים/ כואב הלב


הכינו את הממחטות
טוב, מעט מכם יודעים שבשבועות האחרונים האתר שלי: dubi-zakai.com קרס לחלוטין, החברה שמתפעלת את האתר החליטה שהיא מקבלת תשלום אבל לא עושה תיחזוק וגיבוי בקיצור כלום. רואי, שהוא גם חתני, (נשוי לבתי שירה) וגם מטפל בצדדים הטכניים באתר הרים ידיים: "החברה לצערי זרקה אותנו ל׳כלבי הרשת׳," כ-1200 כתבות על מסלולי טיול, כתבות על רכבים, איורים, הגיגים, סיפורי אוהבים, תצלומים ועוד ועוד שש שנים של אתר פעיל ופורה (כך אני מקווה) מעופפים היום בחלל האינטרנט ואין אפשרות לצוד אותם ולביית אותם לאתר נורמלי. קוראי המעטים (והמשובחים) התחילו כבר להתייאש ולגלות חוסר סבלנות. לכן רואי, בצעד כמעט דרמטי החליט להקים אתר חדש שבו נשתדל להחזיר את כל 1200 הכתבות וכו׳ המעופפים בעולם האינטרנט חזרה למשטר של אתר ידידותי למשתמש. אספנו את מעט הכתבות שהצלחנו להציל, בעוונותי אני משתדל לשחזר את הכתבות האבודות ולהוסיף עליהן גם חדשות. אז אחרי כמה שבועות של הרצה (להתרגל למבנה החדש, ללמוד את כל הכפתורים שמסייעים להעלות את הכתבות) אני חושב שעליתי על הדרך להחזיר את הכבוד לאתר.


כדי שתהייה לי תחושה שאיני כותב או מדבר אל חלל ריק, אני מבקש (בדמעות), שתעלו את הכתבות, תרשמו לאתר וכך תזכו לדואר אלקטרוני שתיידע אתכם שעולה כתבה חדשה, וגם המלצות שאינן מופיעות באתר. בדרך זו אלמד כמה אנשים רואים את מה שנכתב.


עם המון תקווה שהכתבות המעופפות באוויר יחזרו הביתה, לאתר החדש (כמעט ואין סיכוי) בכל מקרה אתן לכם את הכתובות של האתר החדש, רואי ואני נשמח מאוד לראות אתכם בצל אתרינו החדש: www.ma-come.com


תודות גדולות על הסבלנות: מרואי אבני וממני, דובי זכאי.43 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול