נסיעת התרשמות ומסלול טיול/ בין הכפרים

שלושה מושבים נחים בשלווה על גבעות הכורכר בין ראשון לציון ליבנה, הכבישים הקטנים שמחברים אותם, והכבישים בישובים מאפשרים טיול מיוחד ברכב וברגל למקומות קסומים ליד הכביש הראשי. כפר עירוניהרכב שנסענו בו: פיז'ו 3008:

היום שנסענו עם הרכב היה יום חורפי במיוחד, גשמי זעף הכו ברכב וכמובן בשדות ובכבישים של המושב, צלחנו כמה שלוליות ענקיות, הרכב עמד בכל המשימות. זהו רכב גבוה, מהודר מאוד, צורתו מזכירה גי'פ אך הוא עם הרבה פינוקים לנהג ולנוסעים, העיצוב (לטעמי) יפה אפילו מאוד יפה יש בו שילוב של רכב וואן מעוצב ורכב שטח, תא הנוסעים מרווח ואיכותי, הנהג כאילו "נסגר" עם קונסולה גבוהה שמפרידה בין הנהג לנוסע/ת. המושבים של הנוסעים מאחור נוחים מאוד ויש מרווח מכובד בין הספסלים הקדמיים, הנסיעה נוחה מאוד, הנהיגה נוחה, הגה קטן ודינאמי, שמונה הילוכים לדגם האוטומטי ולא מרגשים בהחלפה, זריז מאוד וחזק. הדגם שנסענו בו גירסת בנזין פרימיום 1.6 ל' 180 כ"ס. מחיר: 186,990 שקל.

סיכום: ג'יפון מצויין, איכותי, זריז, ונעים לנהיגה (כדרך הצרפתים).


מסלול טיול:

בשבת הקרובה כנראה שוב מזג אוויר גשום וקר, כדרכינו לא נמליץ לכם להישאר בבית מול התנור או עמוק מתחת שמיכת הפוך החמה. נציע לכם, כדרכנו, להגיע למקום בו אפשר לטייל גם בגשם, אם במקרה ויהיה מעט רווח בין העננים, מזג האוויר יתבהר תוכלו לצאת מהרכב, לנשום קצת טבע בטיול רגלי. המקום שנציע לכם נקרא לו 'צמוד-עיר', בגלל המיקום הגיאוגרפי של הטיול הנוח ביותר יהיה לתושבי המרכז שיש להם חשק לצאת לטיול קצר בטבע ולחזור לחמין ולמנוחת הצהרים של יום המנוחה. הפעם ניקח אתכם אל שלושה מושבים שנחים על גבעות הכורכר בין ראשון לציון ליבנה, שלושה מושבים שנעים לטייל בניהם ובהם בכבישים הקטנים, לראות את יופייה של השלכת, את השדות המעובדים וגם על הדרך תוכלו לעשות את הקניות של הירקות והפירות, היישר מהחלקות החקלאיות.