יוקרה/ ההבטחה החדשה של פורשה


עוד יותר ביצועים ואבזור אקסקלוסיבי לדגמי 718 GTS . ספורטיביות ועיצוב על הכוונת דגמי פורשה 718 GTS החדשים

פורשה מרחיבה את היצע המכוניות בעלות המנוע המרכזי שלה, עם הדגמים הדו-מושביים החדשים 718 בוקסטר GTS ו-718 קאיימן GTS. נתון ההספק של דגמים אלו שודרג ל-365 כוחות סוס הודות לצינור יניקה חדש ולמגדש טורבו שהותאם למנוע הבוקסר 4 צילינדרים בנפח 2.5 ליטרים. שיפורים אלו משדרגים את ההספק המרבי ב-15 כוחות סוס בהשוואה לדגמי 718 S ועד 35 כוחות סוס יותר מאשר דגמי GTS הקודמים בעלי המנועים האטמוספריים. מכוניות הספורט הדו-מושביות החדשות מוצעות עם תיבת הילוכים ידנית 6 מהירויות, או כאופציה, עם תיבת PDK דו-מצמדית. דגמי GTS מצויידים כסטנדרט במגוון רחב של אופציות כמו חבילת Sport Chrono, מערכת Porsche Torque Vectoring (PTV) עם נעילת דיפרנציאל אחורית מכנית, ומערכת ניהול המתלים האקטיבית PASM שמנמיכה את השלדה ב-10 מ"מ.
מומנט מרבי של 43.83 קג"מ מאפשר תאוצה טובה יותר וגמישות רבה יותר. נתון זה זמין בטווח סל"ד רחב שבין 5,000-1,900 סל"ד. בשילוב עם תיבת ההילוכים הדו-מצמדית PDK ועם חבילת Sport Chrono, דגמי GTS החדשים מאיצים למאה קמ"ש תוך 4.1 שניות ועד למהירות מרבית של 290 קמ"ש.
דגמי ה-GTS החדשים בולטים ביחס לשאר דגמי ה-718 לא טכנולוגית, אלא גם עיצובית. הסינר הקדמי החדש והמעוצב בחזית הרכב מדגיש את אופיו הספורטיבי. באופן טיפוסי לדגמי GTS, יחידות התאורה הקדמיות ופנסי ה-Bi-Xenon מושחרים. בחלקו האחורי של הרכב, יחידות התאורה האחוריות המושחרות, הלוגואים בצבע שחור, הסינר האחורי השחור ויציאות המפלט המרכזיות בצבע שחור, כולם מקנים ל-GTS הופעה ייחודית ומרשימה. לוגו GTS שחור בבסיסי הדלתות וחישוקי 20 אינץ' צבועים בשחור ובגימור סטן משלימים את ההופעה גם במבט מהצד.


י

35 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול