יוקרה/ ההבטחה החדשה של פורשה


עוד יותר ביצועים ואבזור אקסקלוסיבי לדגמי 718 GTS . ספורטיביות ועיצוב על הכוונת דגמי פורשה 718 GTS החדשים

פורשה מרחיבה את היצע המכוניות בעלות המנוע המרכזי שלה, עם הדגמים הדו-מושביים החדשים 718 בוקסטר GTS ו-718 קאיימן GTS. נתון ההספק של דגמים אלו שודרג ל-365 כוחות סוס הודות לצינור יניקה חדש ולמגדש טורבו שהותאם למנוע הבוקסר 4 צילינדרים בנפח 2.5 ליטרים. שיפורים אלו משדרגים את ההספק המרבי ב-15 כוחות סוס בהשוואה לדגמי 718 S ועד 35 כוחות סוס יותר מאשר דגמי GTS הקודמים בעלי המנועים האטמוספריים. מכוניות הספורט הדו-מושביות החדשות מוצעות עם תיבת הילוכים ידנית 6 מהירויות, או כאופציה, עם תיבת PDK דו-מצמדית. דגמי GTS מצויידים כסטנדרט במגוון רחב של אופציות כמו חבילת Sport Chrono, מערכת Porsche Torque Vectoring (PTV) עם נעילת דיפרנציאל אחורית מכנית, ומערכת ניהול המתלים האקטיבית PASM שמנמיכה את השלדה ב-10 מ"מ.
מומנט מרבי של 43.83 קג"מ מאפשר תאוצה טובה יותר וגמישות רבה יותר. נתון זה זמין בטווח סל"ד רחב שבין 5,000-1,900 סל"ד. בשילוב עם תיבת ההילוכים הדו-מצמדית PDK ועם חבילת Sport Chrono, דגמי GTS החדשים מאיצים למאה קמ"ש תוך 4.1 שניות ועד למהירות מרבית של 290 קמ"ש.
דגמי ה-GTS החדשים בולטים ביחס לשאר דגמי ה-718 לא טכנולוגית, אלא גם עיצובית. הסינר הקדמי החדש והמעוצב בחזית הרכב מדגיש את אופיו הספורטיבי. באופן טיפוסי לדגמי GTS, יחידות התאורה הקדמיות ופנסי ה-Bi-Xenon מושחרים. בחלקו האחורי של הרכב, יחידות התאורה האחוריות המושחרות, הלוגואים בצבע שחור, הסינר האחורי השחור ויציאות המפלט המרכזיות בצבע שחור, כולם מקנים ל-GTS הופעה ייחודית ומרשימה. לוגו GTS שחור בבסיסי הדלתות וחישוקי 20 אינץ' צבועים בשחור ובגימור סטן משלימים את ההופעה גם במבט מהצד.


י

35 צפיות0 תגובות
הרשמו ואעדכן אתכם על טיולים
  • White Facebook Icon
על עצמי

עיתונאי עצמאי, כותב על מסלולי טיול, מבחני רכב כבד ושטח. באתר למטייל מסלולי שטח, פינות לקפה. תערוכת קבע של ציורים ואיורים. מאייר ומצלם כותב ספרי טיולים וילדים. לכל הכתבות מתלווים תצלומים של הכותב.