טיול חובה/ מחר על הבוקר

שלשום הבנתי שאם לא אקום בבוקר יום המחרת (אתמול) ואצא מוקדם בבוקר לרמת הגולן אפסיד את המראה שאין לדעת מתי יחזור. וכך עשיתי, בחמש בבוקר יצאתי לעבר רמת הגולן עם מצלמה וכוס קפה. אחסוך לכם מילים ואגיש לכם צילומים זאת כדי לתת לכם הזדמנות ללכת לישון מוקדם, להודיע בעבודה שאתם בטיול קחו את בן/ בת הזוג וצאו לגולן.

כדי להנות ממש תעלו לרמה דרך צומת צמח כביש 98 דרך צומת חמת גדר בכביש הכי יפה בארץ והכי מפותל, לראות את המדרונות הירוקים, בכפר חרוב, מצפה לשלום, מפל שוצף אל שמורת מצוקי האון, תמשיכו בכביש 98 מימין לכביש מאגר חיתל מלא. בצומת מגשימים תפנו שמאלה לכביש 888, מאגר בני ישראל מלא, בצומת נטור תפנו לרגע לשלוית החורף בבג׳וריה, רק לשמוע את הצפרדעים, תמשיכו בכביש 888, מאגר רוויה מלא, בצומת דליות, אמנם לא רואים אבל הוא מלא וגולש להנאתו. מאגר דבש בהמשך גולש לנחל בזלת שוצף מתחת לכביש. מפל עיט מדהים.
מאגר עורבים מלא וגולש מיד אחרי צומת האמיר פונים ימינה לחניה קטנה ורואים את כמויות המים שגולשת ממאגר עורבים. לאורך כל הכביש 978 לצידו הכביש שלוליות ענקיות משני צידי הכביש. כביש 99 שיורד לקריית שמונה סדרת מפלים של נחל סער, גשר הידידות, בהמשך עוד שני מפלים ומפלי סער הגדולים.

וזה רק פסיק מכמויות המים שדוהרים אל הירדן ואל הכנרת. סע מהר פן תאחר.

609 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול