רכב/ סופר משאית

חברת MAN משיקה בימים אלה את סדרת המשאיות החדישה Super-MAN. המשאית נבחרה כמשאית השנה באירופה וזכתה בפרס היוקרתי ביותר של המבקרים הקפדניים בתחום המשאיות International Truck of the Year 2021


חברת MAN בין המובילות של שוק ההובלה וההפצה העולמי מעל 100 שנה. משאיות החברה נמכרות בישראל מעל 60 שנה. משאיות החברה מתאפיינות בטכנולוגיה פורצת דרך, אמינות גבוה, כושר העמסה גבוה ומשקל עצמי נמוך.


בסדרה החדשה יושקו המשאיות ב 4 קטגוריות משקל עיקריות: משאיות TGLקלות 8 – 12 טון המשמשות להפצה וחלוקה בתוך מרכזי ערים, משאיות TGM12-26 טון המצטיינות בהובלה עירונית, בינעירונית ויישומי שטח, משאיות TGS 18-32 טון המשמשות לעבודות בענף הבנייה והתשתיות, ומשאיות ראשי גורר מ 43 - עד 120 טון לשינוע משא כבד. סה"כ המגוון החדש שיוצג בארץ עומד על 40 דגמים חדשים.

תא הנהג חדש לגמרי, מאובזר במערכות טכנולוגיות מתקדמות, מבנה המדרגות תוכנן כדי להקל על העלייה והירידה של הנהג. בדלת הנהג הותקנה מערכת מיוחדת שמקלה על הנהג הפעלת המשאית מבלי צורך לטפס לתא הנהג.
שופר ושודרג בשיפור שדה הראייה, פנסי החזית חדשים ואיזורי הצד מאפשרים זרימה טובה של האוויר ליצירת קו אווירודינמי שמפחית את חיכוך המשאית.

מערכות בטיחות חדשה עם שמונה מערכות חדשות שומרות על הנהג וגם על המשתמשים בדרך.


ה SUPER MAN מגיע עם סדרת מנועים משודרגת Euro6D בעלת חלוקה אופטימלית בין משקלי המשאיות השונים וסוגי עבודות והשימושים. בזכות המנוע החדש והעיצוב החדשני של הקבינה ה SUPER MAN משיג חיסכון של 8.2% בצריכת הדלק בהשוואה למשאית הקודמת של MAN. מדובר בקפיצת דרך חשובה ונתון שכל מנהל צי רכב ישמח להכיר אותו. גם כיום המשאית של MAN נחשבת כחסכונית בדלק בהשוואה למתחרים האחרים בארץ אבל כעת החיסכון הנוסף הופך את המשאית לאטרקטיביות ביותר מבחינת עלויות אחזקה. המנוע מסדרת Euro6D ידידותי לסביבה ובעל פליטות מזהמים נמוכות. יתרון נוסף למנוע הוא משקלו הקל וכתוצאה מכך מאפשר למשאית לסחוב משקל ההובלה גדול יותר. המשמעות היא שאפשר להוסיף עוד עומס להובלה – ובכל נסיעה לעשות יותר כסף. נתון זה אף אושרר ע"י מכון התקנים הגרמני המכובד TUV שקבע שהמשאית חוסכת 8.2% אחוז בצריכת הדלק בהשוואה לדור הקודם של משאיות מאן.

חברת מכשירי תנועה המייצגת את MAN בישראל שותפה שמגיעה יחד עם המשאית – חברת MAN ישראל מבית מכשירי תנועה. לחברה 18 מרכזי שירות ברחבי הארץ ושירותי החברה זמינים 24/7. ש

החברה גם מציעה פתרונות מימון וליסינג בפריסה חודשית נוחה.

30 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול