רכב/ החשמל זורם במרצדס

מרצדס חושפת את ה-EQS החדשה: מכונית היוקרה החשמלית המתקדמת ביותר בעולם. טווח נסיעה מירבי 770 ק"מ


מרצדס EQSפותחה על פלטפורמה חשמלית חדשה וגמישה מציגה טווח נסיעה חסר תקדים של 770 ק"מ

מרצדס EQS מציגה דור חדש של סוללות, שפותחו באופן בלעדי על ידי מרצדס.


מכוניות ראשונות יגיעו לישראל כבר בחודשים הקרובים, לקראת שיווק במחצית השנייה של השנה.

מרצדס מציגה בהשקה בינלאומית את ה-EQS החשמלית החדשה, המצטרפת לסדרת ה-S CLASS. מדובר בארכיטקטורה חדשה שנועדה מיסודה להנעה חשמלית מלאה. על בסיס הארכיטקטורה החדשה של ה-EQS תוצג בהמשך גם ה-EQE. מכוניות הסאלון וגרסאות SUV של EQE ו-EQS ירחיבו עוד יותר את מערך דגמי היוקרה החשמליים של מרצדס. מרצדס EQS עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם של יוקרה ובטיחות, כיאה לספינת דגל של מרצדס. נוסף לכך, היא תאפשר ללקוחות היוקרה ליהנות מכל היתרונות של ההנעה החשמלית עם טווח נסיעה מירבי של 770 ק"מ (על פי תקן WLTP), כשהיא מציבה שיא חדש ביעילות אווירודינמית. טווח נסיעה מירבי של 770 ק"מ מאפשר למרצדס EQS לנסוע ללא הפסקה ממינכן לברלין, או מאולם הרצליה לאילת ובחזרה. יחידת הנעה עם הספק מרבי של עד 385 קילוואט (516 כ"ס) מספקת ביצועים ברמה הגבוהה ביותר המקובלת בסגמנט מכוניות היוקרה. כל דגמי EQS מצוידים בשני מנועים חשמליים על הציר האחורי. בדגמי 4MATIC ישנו מנוע חשמלי נוסף המניע את הגלגלים הקדמיים ויוצר הנעה כפולה.


ישראל צפויה להיות בין המדינות הראשונות שמקבלות את מרצדס EQS, עם מכוניות ראשונות שצפויות להגיע לכאן בחודשים הקרובים, זאת לקראת תחילת השיווק במחצית השנייה של השנה.

מרצדס חושפת דגם נוסף, את ה-EQBהחשמלית המשפחתית המציעה 7 מקומות וטווח נסיעה של יותר מ-400 ק"מ.


מרצדס חושפת היום לראשונה בתערוכת שנחאי את ה-EQB החשמלית החדשה, שהינה הדגם החשמלי השלישי אותו משיקה מרצדס השנה, הכולל 7 מקומות ישיבה בתצורה מרווחת במיוחד, עם מראה קומפקטי מבחוץ ומרווח מבפנים וטווח נסיעה של 400 ק"מ.


מרצדס EQB מצטרפת ל-EQA שהושקה בעולם ובישראל לאחרונה ולמרצדס EQS המפוארת שנחשפה בשבוע שעבר. במשך השנה יצטרף למשפחה גם דגם הסלון EQE. ארבעת דגמים חשמליים אלו מצטרפים למגוון גרסאות הפלאג אין הייבריד' (PHEV), אשר צפויים להגדיל השנה את נתח הייצור של הדגמים החשמליים במרצדס.

מרצדס EQB החדשה מרחיבה את משפחת הדגמים הקומפקטיים של מרצדס וחולקת את טכנולוגיית ההנעה החשמלית עם מרצדס EQA, ומבנה תא הנוסעים, בסיס הגלגלים שאורכו 282.2 ס"מ ומבנה המושבים האחוריים בשורה השלישית מבוססים על מרצדס GLB.5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול