מקצועי/ מצלמה חדשה למקצוענים

היום הושקה מצלמה חדשה לחצי מקצוענים ולמקצוענים משקל נמוך, סדרת המשך לדגם המוצלח 'ללא מראה' שהתחיל בסדרה שפרצה את הדרך הA-X- והמצלמה רק הולכת ומשתכללת


לא רק לנו, בני האדם יש יום אחד בשנה שהוא יום ההולדת. מסתבר שגם למצלמה יש יום הולדת וזה אותו יום שמציגים את המצלמה לתקשורת ולקהל, חברת 'פוגיפילים' הכריזה על הולדת מצלמה חדשה אחות קטנה ומשוכללת לסדרת המצלמות A-X1 שיצרה מהפך בעולם הצילום. מצלמות קלום, קטנות יחסית שביטלו את הצורך במראה פנימית ויצרו את הסדרה 'ללא מראה'. בעידן המודרני שכל אדם הוא צלם בעזרת המכשיר הנייד שלו חוגגים את יום ההולדת צלמים מקצועיים שעבורם המצלמה החדשה X-T30 היא סיבה טובה לחגיגת הולדת. בין כל הסרטים הצבעוניים והעוגות הוירטואליות של השקת המצלמה אספנו עבורכם כמה תכונות עיקריות של המצלמה X-T301- גוף מצלמה קומפקטי וקל משקל, המיועד לנוחות עם אפשרות תפעול מתקדם

· המצלמה קומפקטית וקלת משקל, שוקלת 383 גרם, ניתן להרגיש ביציבות משופרת כאשר מחזיקים את המצלמה.

· השימוש במיקוד הפוקוס, המחליף את לחצני הבורר, מאפשר מרחב אחיזה נוסף בחלק האחורי ומספק נוחות נוספת.

· צג LCD האחורי ניתן להתאמה ומציע תגובה משופרת של מסך המגע. מיקוד באמצעות מגע משיג פעולת מצלמה מהירה יותר ואינטואיטיבית יותר.


2- ה- X-T30 כוללת חיישן תמונה מהדור הרביעי ( X Trans CMOS 4) ומנוע עיבוד תמונה (מעבד X 4), כדי לספק את ביצועי הצילום הדומים לזו של ה- FUJIFILM X-T3.

· למרות גוף קומפקטי וקל משקל, למצלמה יש רזולוציית 26.1 מגה פיקסל, אחד הגבוהים ביותר בין מצלמות דיגיטליות עם חיישן בגודל APS-Cוכן ביצועים ייחודיים עם תוצאות רעש נמוכים וצבעים רוויים יוצאי דופן.

· הרגישות הנמוכה ביותר היא ISO 160, וזמינה בעת צילום RAW.

סימולציות סרטי-צילום הייחודיות של FUJIFILM כוללות גם את מצב ה- ETERNA. מצלמה זו משלבת גם פונקציות צילום רבות המרחיבות את היכולת להתאים אישית את הצבעוניות בתמונות, כגון "התאמות מונוכרום" הזמינות עבור ACROS ומונוכרום, ואפקט "צבע Chrome" שמייצר צבעים עמוקים יותר.
3 - מערכת AF חדשה מביאה תוצאות מעולות בתנאי תאורה נמוכים ובמעקב אחר אובייקטים בתנועה.

מספר הפיקסלים לזיהוי פאזה על חיישן התמונה החדיש X-Trans CMOS 4 הוגדל ל -2.16 מיליון, פי 4 יותר מזה של דגמי X-Trans CMOS 3. אזור ה- AF בשלב החשיפה כעת מכסה את כל המסגרת (כ -100%), מה שמאפשר להתמקד במהירות ובדיוק בכל אובייקט בתוך המסגרת.


מגבלת האור הנמוכה עבור זיהוי שלב AF הורחבה מ פלוס 0.5 EV למינוס 3 EV, מה שמאפשר פוקוס אוטומטי בתנאי תאורה נמוכים מאוד (בלילה או תחת אור עמום, כגון נרות).


שילוב של שני הדגמים X-T3ו-, X-T30 בנושא ביצועיי AF הם הטובים ביותר מבין כל מצלמות בסדרה X. שילוב של עיבוד תמונה מהירה באמצעות מעבד X-4 ו - שיפור אלגוריתם AF כדי להגביר את הדיוק בזיהוי פנים / עיניים. הפונקציה Face Select הוצגה גם כדי לספק מיקוד אוטומטי בעדיפות על אדם נבחר כאשר מספר פנים זוהו בצילום.

51 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול