מקום/ סוף העונה

הפרידה מימי הקיץ ומגלי הים מדורגת, מעט אחרי החגים מתחיל תהליך הפרידה שלי מחום הקיץ ומהים האהוב ואני מתחיל לחוש את הימים המתקצרים, את הצינה בערבים וזה בדיוק הזמן לערוך מסע פרידה


מדי שנה, בעונה זו שהתפר בין קצה החגים לימי החול מורגש, באותו זמן החופים מתרוקנים מהמוני הרוחצים, הילדים נעלמים בכיתות הסגורות, ההורים יוצאים לכבישים לעמוד בפקקים בדרך לעבודה. באותם הימים שהכל מסביב מתחיל להירגע אני בוחר לי את אחד החופים היפים של ארצנו ויוצא למסע רגלי של פרידה מהים וגם מהקיץ.


הפעם בחרתי קטע חוף פראי במיוחד, בו סלעי ענק נחים שדודים על החול, גלי הים מכים בהם ומכים בחוזקה בסלעי הריף הטבעי, בו מפרצים סלעיים,חוף ים כמעט נטוש שבו סוף סוף אפשר להרגיש גם קצת לבד, ה"אורחים" הכמעט יחידים בימים אלה שלל פרחי חבצלת החוף שמשגעת בצחור עליה את מדרונות הכורכר היורדים לים.
המסלול שהלכתי בו סיבובי, זאת אומרת חוזרים למקום שבו הנחתם את מכוניתכם. המסלול לא ארוך, אם כי בחלקו הראשון מעט מאתגר ובחלקו השני נעים ואם מספיק חם אפשר אפילו להיכנס לים או לפחות לטבול את הרגלים. הציוד הנדרש, נעלים נוחות, או רצוי סנדלים סגורות טוב על הרגל, מים, כובע, אורך המסלול כארבעה ק"מ, הליכה קלילה לכל המשפחה.